Liturgiczna Służba Ołtarza

Wczesne wstawanie, sport, muzyka, film, języki obce to tylko niektóre z naszych zainteresowań. Nas czyli ministrantów i lektorów parafii św. Idziego, opata w Zakliczynie. To właśnie tu pragniemy podzielić się z Wami naszą radością z faktu służby w czasie liturgii. Co ona nam daje, czym jest i jakie jest miejsce w naszym życiu? Zobacz sam, jak wygląda nasze życie i służba. ZAPRASZAMY!

ZBIÓRKI: 

Zakliczyn

Ministranci:

Sobota godzina 9.00.

Opiekunem grupy jest ks. Wiesław Biedroń

 

Lektorzy : 

Raz w miesiącu w sobotę o  godzinie 9.00.

Opiekunem grupy jest ks. Stanisław Trela

 

Wróblowice:

W każdy I Piątek miesiąca po Mszy Świętej.

Opiekunem grupy jest ks. Stanisław Trela.

 

Stróże:

 W niedziele po Mszy Świętej.

Opiekunem grupy jest ks. Wiesław Biedroń