Czuwania

„Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.”

Jan Paweł II

…Droga Krzyżowa ulicami miasta, czuwanie w Kościele przy grobie Pańskim, nabożeństwo 40 – godzinne, Droga Krzyżowa w kościele, modlitwa, śpiew przy dźwiękach gitary, czytanie Pisma Świętego… to tylko niektóre elementy czuwań przygotowywanych w naszym kościele przez grupę młodzieżową. Gromadzimy się na wspólnej modlitwie i rozważaniach często aby przemyśleć swoje życie, odnaleźć  własne powołanie, usłyszeć głos Boga w naszych sercach… Ty również możesz się do nas przyłączyć! ! ! Czekamy na Ciebie! ! !