Modlitwa różańcowa za zmarłego ks. Prałata Józefa Piszczka

1. 12 lutego w godzinach przedpołudniowych w szpitalu zmarł Ks. Prałat Józef Piszczek, wieloletni proboszcz naszej parafii. Ks. Prałatowi dziękujemy za Jego posługę pośród nas, i za Jego obecność
z nami do samego końca. Tylko ostatni tydzień spędził Ks. Prałat w szpitalu. W poniedziałek miał wrócić do domu, ale wrócił już wcześniej, bo w sobotę, w dzień Matki Bożej, do innego domu, do domu Boga Ojca. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie.

2. Zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłego + Ks. Prałata dzisiaj tj. w niedzielę o godz. 15.00 i jutro tj. w poniedziałek o godz. 16.30 w kościele.

3. Uroczyste wprowadzenie + Ks. Prałata do kościoła będzie we wtorek o godz. 16.00 i po wprowadzeniu Msza Św. Po mszy Św. czuwanie i modlitwa prywatna do godz. 20.00. O godz. 20.00 Msza Św. za spokój duszy Ks. Prałata.

4. W środę o godz. 8.00 Msza Św. za zmarłego + Ks. Prałata i wspólne czuwanie przy nim do godz. 13.00., kiedy kto tylko może przyjść, niech przyjdzie by swoją modlitwą wyrazić wdzięczność za lata jego posługi wśród nas.

5. Uroczysta Msza Św. pogrzebowa w kościele będzie w środę o godz. 14.00 . Po Mszy Św. pożegnanie, odprowadzenie Ks. Prałata cmentarz i pochowanie w grobowcu kapłańskim.

6. Przyjdźmy wszyscy, by swoją obecnością wyrazić naszą wdzięczność Ks. Prałatowi za 18 lat jego proboszczowania i za 12 lat cichej modlitewnej obecności pośród nas. Myślę, że to nas jakoś zobowiązuje do okazania wdzięczności i pomocy modlitewnej zmarłym.