Drodzy Parafianie!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że wewnątrz naszego kościoła podczas nabożeństw nie może przebywać więcej niż 65 osób.

Wszystkie osoby będące w kościele jak i na placu kościelnym mają bezwzględny obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

Decyzją Ks. Biskupa Ordynariusza wszyscy parafianie na czas zagrożenia epidemią objęci są dyspensą. Pozostając w domu może uczestniczyć we Mszy Św. transmitowanej z naszego kościoła przez internet, przyciskając  na stronie parafialnej link z napisem „Msza Św. on – line”.  Automatycznie zostaniemy przekierowani na kamerę KM-NET w kościele.

W związku z decyzją władz państwowych z dnia 30.października 2020 r. wszystkie cmentarze w dniach 30.10 – 02.11. 2020 r. są zamknięte. Bardzo prosimy by dostosować się do tej decyzji, by nie narażać ani siebie, ani innych na ryzyko zachorowania.

W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii, w tym roku czas zyskiwania odpustu zupełnego został wydłużony na cały miesiąc listopad.  A nie tylko przez pierwszy tydzień listopada. Zachęcamy więc, by przez cały listopad zyskiwać odpust zupełny za naszych zmarłych.

Przeżywając ten trudny czas, pamiętając o naszych drogich zmarłych, prośmy dobrego Boga o ustanie epidemii i zachowanie nas od nieszczęść.