Drodzy Parafianie!

Na mocy rozporządzenia władz państwowych z dnia 5 listopada br. o obowiązujących limitach  osób w kościołach tj. – 1 osoba na 15 m2 informujemy, że wewnątrz naszego kościoła podczas nabożeństw nie może przebywać więcej niż 30 osób. Na zewnątrz kościoła należy zachować bezpieczną odległość tj. 1.5 m od innego uczestnika nabożeństwa. Przypominamy, że wszystkie osoby będące w kościele jak i na placu kościelnym mają bezwzględny obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Bardzo prosimy o stosowanie się do w/w wymagań w imię miłości bliźniego.

Decyzją Ks. Biskupa Ordynariusza wszyscy parafianie na czas zagrożenia epidemią objęci są dyspensą. Pozostając w domu może uczestniczyć we Mszy Św. transmitowanej z naszego kościoła przez internet, przyciskając  na stronie parafialnej link z napisem „Msza Św. on – line”.  Automatycznie zostaniemy przekierowani na kamerę KM-NET w kościele.

Przeżywając ten trudny czas, pamiętając o naszych drogich zmarłych, prośmy dobrego Boga o ustanie epidemii i zachowanie nas od nieszczęść.