Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie pt. „Św. Jan Paweł II patron mojej małej Ojczyzny”!

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stróżach pani Elżbieta Malawska – Pajor zapraszają do wzięcia udziału w konkursie im. Ojca Jana Góry poświęconego w tym roku Św. Janowi Pawłowi II pt. „Św. Jan Paweł II patron mojej małej Ojczyzny”. Konkurs będzie w 5 kategoriach, a wszystkie prace będą wystawione w naszym kościele od 16 do 22 października. Wszystkie szczegóły konkursu znajdziemy na naszej stronie parafialnej, na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Stróżach i na stronie naszej gminy. Niech udział w tym konkursie będzie naszym hołdem złożonym Patronowi naszego miasta i całej ziemi zakliczyńskiej.

Elżbieta Malawska – Pajor

Dyrektor SP w Stróżach

tel. 14 66 55 069

Aby zobaczyć szczegółowe informacje o konkursie kliknij w link:  Mój Zakliczyn edycja 2020