Fotorelacja z Uroczystości Bożego Ciała i Koncertu Uwielbienia!

4 czerwca br. przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, tzw. Boże Ciało. O godz. 10.00 rozpoczęła się uroczysta suma, której przewodniczył neoprezbiter ks. Janusz Urbaniak. Po Mszy św. wyruszyła procesja do czterech ołtarzy, ustawionych wokół rynku. Po procesji miało miejsce uroczyste błogosławieństwo „na cztery strony świata”. O godz. 18.00 rozpoczął się Koncert Uwielbienia Pana Jezusa, w czasie którego dziękowaliśmy Mu za Jego obecność wśród nas. Wystąpił zespół Grupa Uwielbienia grające muzykę religijną, ks. Artur Ważny prowadził modlitwę uwielbienia, a całość zakończyła się Apelem Janogórskim i uroczystym błogosławieństwem Najświętszym sakramentem. Patronat nad tym Koncertem objął Ks. Biskup Ordynariusz.

 

Foto M.Niemiec

Aby zobaczyć z: 

Bożego Ciała kliknij tutaj

Koncertu Uwielbienia kliknij tutaj.