Drodzy Parafianie!

W związku z ponownym wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się Dekretu Biskupa Ordynariusza oraz rozporządzeń władz państwowych z dnia  23 października br. o obowiązujących limitach  osób obecnych  w kościele – 1 osoba na 7 m2 – w strefie czerwonej informujemy, że wewnątrz naszego kościoła podczas nabożeństw nie może przebywać więcej niż 65 osób. Wszystkie osoby będące  w kościele jak i na placu kościelnym mają bezwzględny obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką. Bardzo prosimy  o stosowanie się do w/w wymagań w imię miłości bliźniego.

Wszyscy parafianie na czas zagrożenia epidemią objęci są dyspensą Biskupa Ordynariusza. W tym trudnym czasie dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych możemy uczestniczyć we Mszy Św. transmitowanej z naszego kościoła przez internet, przyciskając  na stronie parafialnej link z napisem „Msza Św. on – line” lub klikając w link : kliknij tutaj.  Zostaniemy przekierowani na kamerę KM-NET w kościele.

Ks. Proboszcz