Zapraszamy do wzięcia udziału w Korowodzie Świętych!

Serdeczne zapraszamy 30 października 2021 r. tj. sobota, do wzięcia udziału w Korowodzie Świętych, który wyruszy o godz. 14:00 z placu przy kościele pw. Św. Idziego opata i przejdzie ulicami miasta w kierunku kościoła pw. Matki Bożej Anielskiej, gdzie będzie miała miejsce msza święta na zakończenie wspólnego świętowania. Ponadto na uczestników korowodu będzie czekała niespodzianka. Zachęcamy do przebrania się w postacie swoich ulubionych świętych lub swoich patronów, niech barwny radosny korowód przybliży nam bohaterów wiary, zarówno tych znanych jak i mniej znanych. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, aby z radosnym śpiewem przy akompaniamencie scholii młodzieżowej swoją obecnością promować świętość.