„W Noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam Niebo, dzieląc z nami ziemskie życie.”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech będą one spokojne, radosne, spędzone wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich nam osób.

Życzymy aby każdy znalazł swoje miejsce przy stole wigilijnym, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

A w nadchodzącym Nowym Roku życzymy wszystkim pomyślności spełnienia tych małych i tych dużych planów oraz najskrytszych marzeń, aby każdy kolejny dzień był  jeszcze lepszy. Byśmy byli dla siebie bardziej serdeczni i patrzyli na to co dobre i co nas łączy, a nie na to co nas dzieli.

Tego życzymy wszystkim z całego serca. 

Z darem modlitwy

Wasi Duszpasterze