Wesołych Świąt!

„Czas świąt – i znów cały świat legł w ciche, śnieżne posłanie. Grudzień już wkrótce przeminie, lecz jego piękno zostanie. Niech każda chwila tych świąt żyje swym własnym pięknem”

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech będą one spokojne, radosne, spędzone wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich nam osób. Życzymy aby każdy znalazł swoje miejsce przy stole wigilijnym, Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

A w nadchodzącym Nowym Roku życzymy wszystkim pomyślności spełnienia tych małych i tych dużych planów oraz najskrytszych marzeń, aby każdy kolejny dzień był jeszcze lepszy.

Byśmy byli dla siebie bardziej serdeczni i patrzyli na to co dobre i co nas łączy, a nie na to co nas dzieli.

Tego życzymy wszystkim z całego serca.

Wasi Duszpasterze