Wesołego Alleluja!

„Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? Nie ma Go tutaj – Zmartwychwstał” – Łk 24, 5 – 6

Uroczystości Wielkiej Nocy zachęcają nas do szczególnej medytacji wydarzeń zbawczych. Świadomi tego, pragniemy włączyć się w radość całego Kościoła, aby celebrować i kontemplować Dzieło Boga w Jezusie Chrystusie, który jest Miłością. Pełni tej radości z głębokości wiary składamy Wam Drodzy Parafianie  gorące i szczere życzenia, aby Chrystus Zmartwychwstały był zawsze naszą siłą, naszą nadzieją, naszą miłością i naszym życiem. Niech ta moc, płynąca z Jego Zmartwychwstałego Serca rozpala nasze codzienne życie, obejmuje wszystkie troski rodzinne, pomaga w pracy zawodowej i tak prowadzi, abyśmy w każdej chwili naszego życia i w każdym działaniu czuli i ufali, że Bóg jeden jest naszym prawdziwym życiem, gdyż jest Bogiem żywych. Niech te święta, tak właśnie przeżywane pomogą na nowo odkryć, że Bóg jest zawsze z nami.

Wasi Duszpasterze