Podziękowania za wzięcie udziału w akcji Caritas Polska „Dzieci Dzieciom”

W imieniu Parafialnego Zespołu Caritass Parafii pod wezwaniem św. Idziego Opata w Zakliczynie składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich , którzy wsparli akcje Caritas Polska ,,Dzieci Dzieciom’’ i przekazali słodycze dla dzieci na Ukrainę, dziękujemy dzieciom ze szkół podstawowych we Wróblowicach i Zakliczynie oraz Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie.
Zebrane słodycze zostały przekazane do Magazynu Caritass Diecezji Przemyskiej w Leżajsku, z którego wyjadą na Ukrainę. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Zakliczyn Dawidowi Chrobakowi za użyczenie samochodu, a kierowcy Panu Tomkowi Damianowi za dostarczenie na miejsce zebranych słodkich darów. Dzieci mieszkające na Ukrainie marzą o świątecznych prezentach i myślimy, że to marzenie udało się nam spełnić.