Orszak Trzech Króli 2020 – Zaproszenie!

Proboszcz Parafii pw. św. Idziego Opata w Zakliczynie, Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie,  oraz Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który organizowany jest w uroczystość Objawienia Pańskiego w dniu 6 stycznia 2020 r. W tym roku wszystkie trzy orszaki (Europejski, Afrykański i Azjatycki) wyruszą wspólnie o godz. 13.00 z parkingu przy kościele Matki Bożej Anielskiej i przejdą do kościoła św. Idziego Opata ulicami: Klasztorna, Jagiellońska, Rynek i Mickiewicza. Na zakończenie jasełek ulicznych planowane jest wspólne kolędowanie z Kapelą Świętego Idziego i słodka niespodzianka dla dzieci. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i prosimy o przygotowanie odpowiednich na tę okoliczność kolorowych strojów, szczególnie dla dzieci.