Intencje nowennowe

Wiele jest w naszym życiu spraw, wobec których nie możemy, a nawet nie wolno nam przejść obojętnie. Świadomość, że nie jesteśmy sami, że ktoś współodczuwa, że ktoś się modli – jednym słowem, pomaga.
W „Skrzynce intencji” pojawiają się intencje modlitw, które przysyłacie do nas Wy – Internauci: podziękowania, prośby…
Są one odczytywane i wspólnie omodlone w naszym kościele w środy, podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Poniżej zamieszczamy kilka rad, które będą nam wszystkim pomocne:

– Intencje proszę przysyłać na adres: parafia@parafia.zakliczyn.iap.pl (w tytule: „skrzynka_intencji” albo „intencja”). Mile widziane jest imię piszącego, miejscowość, ale, oczywiście, to nie jest obowiązkowe.

– Intencje przysłane do wtorku wieczorem będą odczytane w środę podczas Nowenny. Czasem mogą one pojawiać się na stronie z kilkudniowym opóźnieniem (z technicznych, bądź też czysto ludzkich powodów).

– Bardzo proszę o używanie polskich liter. To ogromnie usprawni mi pracę i przyspieszy też pojawianie się intencji na www. Naprawdę bardzo bardzo proszę.

– Jeśli ktoś nie chce, żeby jego intencję tutaj publikować (tylko odczytać w kościele) – proszę wyraźnie to zaznaczyć.