Intencje Mszy św.

Niedziela – 14 I – II Niedziela Zwykła
6.30
+ Barbara Malik od siostry Marysi z rodziną
8.15
+ Antoni Wypasek w 37 r. śmierci
9.30
++ Wojciech i Irena Bochniak w kolejną rocznicę śmierci
11.00
Za parafian
16.00
+ Aleksander Ulanecki od córki Marty z rodziną

 

Poniedziałek – 15 I
6.00
1) + Maria Palka
2) O potrzebne łaski, Boże bł., opiekę Matki Bożej okazji urodzin dla Józefy i Tadeusza

6.30
1) + Ks.Czesław Konwent w 4 r. śmierci
2) + Barbara Malik od chrześnicy Jadwigi z rodziną

17.00
+ Mieczysław Nawalaniec w 16 r. śmierci

 

Wtorek – 16 I
6.00
1) + Kazimiera Włudyka od uczestników pogrzebu
2) + Kazimierz Maślanka od uczestników pogrzebu

6.30
1) + Wiesław Rzepa od Małgorzaty i Henryka Migdał
2) + Anna Gałek od dyrekcji i pracowników Domu Pogodnej Jesieni w Zakliczynie

17.00
+ Jan Mendel od córki Beaty z mężem i dziećmi

 

Środa – 17 I – Świętego Antoniego, opata
6.00
1) + Władysław Łazarz w 23 r. śmierci
2) + Kazimierz Maślanka od uczestników pogrzebu

6.30
1) + Katarzyna Kijowska od wnuka Jakuba z rodziną
2) + Stanisław Sroka od uczestników pogrzebu

17.00
+ Janina Niemiec od brata Czesława z rodziną

 

Czwartek – 18 I
6.00
1) + Barbara Malik od koleżanek z pracy córki Magdaleny
2) + Kazimiera Włudyka od uczestników pogrzebu

6.30
1) + Anna Gałek od Jadwigi i Floriana Żychowskich
2) + Stanisław Chwastek od uczestników pogrzebu

17.00
+ Aleksander Grzegorczyk w 24 r. śmierci

 

Piątek – 19 I – Świętego Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
6.00
1) + Kazimierz Maślanka od uczestników pogrzebu
2) + Stanisław Sroka od uczestników pogrzebu

6.30
1) + Stanisław Chwastek od uczestników pogrzebu
2) + Stanisława Soska od uczestników pogrzebu

17.00
+ Marek Gołąb od Grzegorza i Renaty Kwiek z rodziną

 

Sobota – 20 I
6.00
1) Dzięk.- bł. w int. Kingi w 18 rocznicę urodzin z int. rodziny
2) + Katarzyna Kijowska od wnuczki Anety z rodziną

6.30
1) + Barbara Malik od koleżanki Marii Średniawa z rodziną
2) + Jan Nędza w 7 r. śmierci

17.00
+ Janina Niemiec od chrześnicy Agaty z rodziną

 

Niedziela – 21 I – III Niedziela Zwykła
6.30
+ Aleksander Zawisza
8.15
1) ++ Adela i Władysław Kumorek
2) + Ryszard Gałecki od wnuków Norberta i Milenki z okazji Dnia Dziadka
9.30
+ Wiesław Rzepa z int. Oliwii
11.00
1) + Maria Książek w 9 r. śmierci i +męża Józefa
2) Za parafian
16.00
+ Antoni Niemiec w 5 r. śmierci