Dekanalne Rozgrywki w Piłkę Nożną Halową

23 listopada 2019 w sobotę odbyły się Dekanalne Rozgrywki w Piłkę Nożną Halową. W tych rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn z pięciu parafii: Przydonica, Zakliczyn św. Idziego Opata, Zakliczyn Matki Bożej Anielskiej, Brzozowa i Siemiechów. Turniej ten odbył się na hali w Szkole Ponadpodstawowej w Zakliczynie. Organizatorem spotkania był ks. Wiesław Biedroń Dekanalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza, a sędzią Pan Łukasz Oświęcimski.  Gra – „walka” o pierwsze miejsca była zacięta więc wygrali najlepsi.

Tak więc:

W kategorii – lektorzy starsi:

I miejsce – Brzozowa,

II miejsce – Zakliczyn MB Anielskiej.

W kategorii – lektorzy młodsi;

I miejsce – Brzozowa,

II miejsce – Zakliczyn św. Idzi Opat,

III miejsce – Przydonica.

Natomiast w kategorii – ministranci;

I miejsce – Zakliczyn MB Anielska,

II miejsce – Zakliczyn św. Idzi Opat,

III miejsce – Przydonica.

 

Aby zobaczyć zdjęcia z turnieju kliknij tutaj.